Erkek yegene hediye

3. Yaşına girecek erkek çocuğa ne hediye alınabilir?
Bütçe 1-2bin civarı. İş makinası izlemeyi seviyor çocuk:)

Yani oyuncak bir dozer, greyder, kepçe falan alınabilir, 1000-2000 bile gerekmez muhtemelen.

  • d max  (22.09.23 14:56:01)
Lego duplo denen büyük bloklu lego setler var, 3+ yazıyor kutularında ama küçükler de yapabilir tahminim. fiyatları o aralıktadır.

  • engelbert humperdinck  (22.09.23 15:04:15)
bütçeye göre oyuncak kepçe, iş makinesi, traktör, tır, kamyon vs..

yeğen o yaştayken şundan almıştım bir süre gece onunla uyumuştu: www.hepsiburada.com

üzerine oturup gezebildiği büyük kepçe var, hala arada oynuyor: www.hepsiburada.com (apartmanda oturuyorsa alt komşu sizi anabilir)
  • inheritance  (22.09.23 15:34:31)
Denge bisikleti.

  • from where i ride  (22.09.23 16:00:37)
İzlediği videoların ya da çizgi filmlerin lisanslı ürünleri olabilir. Benim yeğenim Paw Petrol'ü seviyordu, setini aldık her gün oynuyor hala. Envai çeşit kumandalı kepçe, iş makinesi de iş görür :)

  • black holes in the sky  (22.09.23 16:37:15)
bir arkadaşımın çocuğunun kepçe takıntısı vardı, ben kepçe almıştım çok mutlu olmuştu. bence bütçenizi ikiye bölüp, uygun fiyatlı iki farklı iş makinesi alıp geçebilirsiniz. döndürür döndürür oynar. (çocuklar çabuk sıkılıyor çünkü)

  • loveless  (22.09.23 17:12:51)