Bodrum eskişehir yolu

Merhaba arkadaşlar,
Bodrumdan Eskişehir’e aracımla seyahat edeceğim fakat şöyle bir durum var. Eskişehir’den bodruma gelirken o kadar saçma sapan virajlı dağ yollarından geçtim ki dönüşte yine o aptal yolu kullanmak istemiyorum. Gerçekten tek seçeneğim taa İzmir’deki paralı otobanı mı kullanmak? Bilen bildirsin lütfen. Yarın sabah yola çıkacağım. Teşekkürler.

hangi yolu kullandın bilmiyorum ama muğla-denizli arasını kastediyorsan o yoldan mecburen geçeceksin ve evet benim de hiç sevmediğim yol. ayda 6 defa geçiyorum.
izmir üzeri hem zamanına hem parana yazık.
denizli'den sonra ankara yolunu takip ederek afyon üzerini öneririm. o yol kütahya üzerinden olana göre daha iyidir.
  • etna  (21.09.23 19:25:58)
yandex.com.tr
bence en güzeli muğla-kale-tavas-denizli çevre yolu-çardak-dinar-afyon-(afyon sonrası ister kütahya ister seyitgazi). kütahya'dan olursa yine detaya dikkat: bozüyük yoluna, oklubalı'na sapmayın. Sağlı sollu kemal kükrer (shell) tesislerinden hemen sonda, eski po alfa evinin ordan (kümbet köyü var orda bir yerde) sağa Eskişehir yoluna dönün.
seyitgazi yolu biraz kısa ama 30-35 km'lik bölümü zikzak, viraj vb yorucu olabiliyor.
  • abbabaabbaababbabaababbaabbabaab  (22.09.23 08:13:13)