[]

Kamp sandalyesi nereden alınır?

Hangi marka almalı, özellikleri oluyor mu, neye dikkat etmeli. İyi bir şey olsun, mümkünse hemen gidip alabileyim ya da Amazon falan satıyorsa internetten de alabilirim.
 
kalite, fiyat, konfor gibi birçok açıdan bence decathlon'daki XL modeller çok iyi.

kastettiğim model şuydu ama stok yok görünüyor.
www.decathlon.com.tr

bir ucuzu da fena değil;
www.decathlon.com.tr
  • orient blue  (21.09.23 10:40:48 ~ 10:42:03) 
rahatlık ve konfor açısından bag the joy marka sandalyelere bakabilirsiniz.

iskeleti tamamen ahşap, oturma kumaşı değişebiliyor.

www.koctas.com.tr

ayrıca katlanır ahşap masaları çok iyi
  • obscure  (21.09.23 11:42:03) 
ucuz bir şey bakıyorsanız koçtaş basic modeli 2 yıldır falan iş görüyor. çok sık kullanmayacaksanız bakabilirsiniz. (web sitesinden mağaza stok durumu görünüyor)


  • brkylmz  (21.09.23 13:23:41 ~ 13:24:03) 
araban yoksa bence en makulu campout. hem cantada tasiyabiliyorsun. hem tabure gibi degil. gecen kampa gittik 4,5 saat uzerinde yayilarak oturdum cok rahatti.


  • buenosdias  (21.09.23 14:33:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.