Hava temizleyici işimi görür mü?

Geceleri cam açamıyorum, yatmadan önce odayı güzelce havalandırıp öyle yatıyorum ancak sabaha kadar içerisinin havası ağırlaşıyor. Sabahları da yorgun kalkıyorum, balkona çıkıp biraz hava alınca kendime geliyorum.

Alsam bu hava temizleyicilerden gece çalıştırsam iş görür mü?

Hava temizleyiciler genelde sadece havadaki partikulleri (toz, bakteri vb) suzup filtreliyor. Odada dusen oksijen orani gibi seylere katkilari olmaz.

  • sertac akin  (19.09.23 13:10:03)
sertac+1
bir nebze fark ediyor ama en güzeli camı hafif aralık bırakmak

  • kisa  (19.09.23 13:44:44)
Biraz bile aralasam sabaha karşı çok gürültü oluyor. Metro geçiyor.

Klimanın fan modu işe yarar mu acaba havayı tazeler mi acaba
  • not sure if serious  (19.09.23 15:52:40)
Odanın kapısı hep açık evin topu net 50m2

  • not sure if serious  (19.09.23 16:13:39)
Nemlendirici daha işe yarar olur alerjin yoksa

  • hasmetizm  (19.09.23 16:57:26)
Ev sizinse ve bu durum ciddi rahatsızlık veriyorsa havalandırma sistemi kurmayı düşünebilirsiniz.

  • akhenaten  (19.09.23 21:09:45)
Yok ev benim değil, hani durum ciddi rahatsızlıktan çok hayat kalitemi etkiliyor. Hayat zaten yeterince zor hiç olmazsa uyuduğum uyku daha verimli olsun asdfghk :’)

  • not sure if serious  (19.09.23 23:42:23 ~ 23:43:04)