[]

zayıf duran kol, sıkınca nasıl bu kadar kütle kazanabiliyor

bu ne çeşit bir antrenman ya da fizik sonucu mümkün olabiliyor? doğal mı?

www.instagram.com


 
Doğal.
Ilk kolun pozisyonu ile sıkınca olan pozisyonu aynı değil.

Herhangi bir antrenman sonucu değil. Kolun duruşu gereği ilk pozda yer çekimi ile bir şey gözükmüyor aşağı sarkmis halde ama sonrasında pozisyonu değiştirip sıkınca öyle oluyor.
  • logisticsmanager  (19.09.23 01:32:43) 
logisticmanager +1
5x10 kalasın önce 5'lik kısmını göstermek gibi bir şey bu videodaki.

  • lazpalle  (19.09.23 07:28:16) 
İlk durduğundaki açı biraz yanıltıyor :) Aşağıya döndürerek tutmuş. Ayrıca kaslar normalde sünger gibi düşünülebilir. herhangi bir şey yokken içi boştur ama kasıldığı zaman içi kan dolar. Bunun sebebi de kasın enerji yakmak için oksijene ihtiyaç duyması. Kaslar bu yüzden şişer. Ama videodaki açı yanıltıcı, dediğim gibi.


  • lvs  (19.09.23 22:27:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.