[]

Carlsberg depozitosu

Son zamanlarda kaç lira? Evde 100 küsür şişe buldum. Bunları satmaya değer mi?
 
Şişeler hazırsa hemen bir fermantasyon kovası ediniyorsunuz. Bira kurup dolduruyorsunuz. Bu fırsatı değerlendirin :D


  • joker hakki  (18.09.23 23:48:06) 
6. ayda faturada 1 lira olarak yansıtılmış bize muhtemelen fiyat değişmemiştir.


  • bravoteam  (19.09.23 09:33:25) 
alternatif olarak, çevrenizde bira yapan birileri varsa onlara da satabilirsiniz.


  • inheritance  (19.09.23 10:31:48) 
ben kendim de bira yapıyorum. bunları zamanında bir yere stoklayıp unutmuşum. bendeki şişeler bana zaten yetiyor. bunlardan kurtulmak istiyorum.


  • amsterdam otlu sigarası  (19.09.23 10:36:55) 
Geçen hafta sordum 1 lira.


  • kucukne  (19.09.23 17:10:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.