[]

kablolu kulaklık alırken hangi değere bakmalı?

prnt.sc

hangi değerler düşük/yüksek olursa daha çok ses alırım?
(masaüstü bilgisayarda kullanacağım)

 
hassasiyet db yüksek
empedans ohm düşük olursa daha yüksek ses alırsınız da kulaklıkların çapı genelde belli yüksek ses istiyorsanız over the ear büyük sürücülü bişey alın zaten consumer aletlerin hepsi 32 ohm 98db civarında.

Asıl çıkış biriminizi güçlendirmeye çalışın bi minik ses kartı, bi dac falan alırsanız farkı hissedersiniz on board ses kartına ne taksanız meh (mac'ler azcık bi ok sonuç verebiliyo ama desktop demişsiniz)
  • hedep  (18.09.23 21:17:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.