[]

Bir Kadın arkadaşla yurtdışı gezisi (Endişem yanlış yapmak)

Sorum garip gelebilir, anlatayım.

Şimdi benim öyle çok sosyal bir çevrem olmadı. Dar bir sosyal çevrem vardı ve haliyle kızlı erkekli ortamlara pek giremedim.

Liseyi zaten geçin dönemimde 66 erkeğe 7 kız var. Zamanla 3 tane mi ne kalmıştı. Üniversitede oran 1:1'di ama çevrem mal ve ben utangaç olunca kızlı erkekli arkadaş grubu olamadı.

Neyse iş hayatında, ofis ortamıyla birlikte kadınlı erkekli ortamda kendimi geliştirdim çok şükür.

Bugüne kadar gezilerim hep tek başıma yaptım. Sadece 1 defa bir arkadaşım ve eşiyle gittim. Şimdi ilk defa ofisten bir kadın arkadaşla geziyle gidiyorum. Bu arkadaş bildiğiniz, düz normal arkadaş.

Bir güven oluşturdum genel olarak, hem kendisine karşı hem departmanındaki diğer kadınlara karşı.

Az önce açmıştım ama uygunsuz kelimeden duyuru silindi.

Ne tavsiye edersiniz?

 
Bu gezi ile ilgili ne sorduğunuzu anlamadım. Orada kendisine açılmak istiyorsunuz bu yüzden batırmaktan mı korkuyorsunuz? Yoksa bir şey hissetmiyorsunuz ama sinyalleri yanlış algılarım rezil olurum mu diyorsunuz?


  • ruhen hastayim ben  (18.09.23 17:42:09 ~ 17:42:28) 
Yazdığınızdan anlaşılmıyor ki...

Yani bu arkadaşınıza açılmak mı istiyorsunuz? Ondan bir beklentiniz mi var? Gezide ne olabileceğini düşünüyorsunuz? Ondan bir sinyal aldınız da arkadaşlığınız bozulmasın mı istiyorsunuz? Nedir yani durum.

Yok hiç biri değil ne yapmam gerekir derseniz, içten, arkadaş canlısı ve saygılı davranın, arkadaşça gezin tozun
  • yeninesiltupcu  (18.09.23 22:16:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.