[]

telefon modeli yükseltme

selamlar, henuz 1 yillik bir iphone 13’um var, gecen hafta dusme sonucu telefonumda yesil isik sorunu yasamaya basladim, kirik cizik yok ama icteki ekran her turlu degisecek. 10 bin tl gibi bir tutar sanirim apple storelarda. oylesine fiyat aldigim bir servis soyle bir sey dedi, garantisi de oldugu icin yetkili servisler ya da apple store aradaki farki odeme karsiliginda telefonunuzu yukseltebilir dedi. bilginiz var mi boyle bir sey yapiliyor mu?
 
garantinin düşmeyi kapsamaması ile ilgili değil konu. hala devam ediyor mu bilmiyorum ama kullanıcı hatası sonucu kırılan/bozulan cihazları apple belli bir bedel karşılığı sıfırlıyor. yükseltmekten kasıt 15 ise o olmuyor olabilir ama arkadaşım ekranını kırdığı telefonu bu şekilde sıfırlamıştı birkaç yıl önce.


  • Flybutter  (18.09.23 18:04:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.