11 Yaşında Dişi Tekir Kızıma Acil Yeni Yuva Arayışı

Merhabalar... Ailemin yanına taşınmam ve babamın rahatsızlığı nedeniyle; 2012 de sahiplendiğim kısırlaştırılmış dişi tekir kedim Çörek için acil yeni yuva arayışındayım.
Sahibindenden ilan açtım, facebookta bir kaç sayfaya yazdım ama dönüş alamadım. Sağlıklı, sakin bir ev kedisi, hiç sokak görmedi, iki kedi bir arada da olmadı ama denenebilir. Ben bir süre düzenli mama-kum için maddi destek verebilirim. Nolur bir el atın da yerleştirelim Çörek i bi yere... Fotoğrafları ilanda var diye buraya yüklemedim.

www.sahibinden.com

Babanın rahatsızlığı ne, ne olacak ki dursun diyen olur diye ekstra not: Bakım hastası, bitkisel hayatta, toz kıl tüy konusu hassas...

Çok geçmiş olsun, kolaylık dilerim. Bana düşmez tabii ki siz de biliyorsunuzdur fakat yazmazsam içim rahst etmez. 11 yaşında alıştığı hayattan kediyi koparmak demek onun hasta olmasına sebep olmak demek. Küçücük ömründe ona bu ayrılık acısını yaşatmayın nolur=( anlıyorum çok zor, çok özen istiyor ama sonuç sizi daha da üzebilir. Belki babanızın olduğu odaya girmemesi gibi ayarlamalar olabilir, zaten yaşlı kedi, koşturup oyun vb oynamaz. Dilerim sevildiği sıcacık bir yuvası olur=(

  • mslny  (20.09.23 08:47:08)