[]

Hangi filmdi ya, yemek konulu bi film?

bi sahnesini hatırlıyorum:

sanırım bi adam(hintli olabilir), avrupai mutfak eğitimi almış, ölçü ve reçeteyle yemek yapan birine garam masala yapmayı öğretiyor. yarım ay şeklinde dizilmiş tasların içinde baharatlar var kızın önüne boş bi kase koyuyor. ruhunu dinle ve masalanı ona göre oluştur gibi bi şey diyordu.

hangi filmdi bu?

 
  • freebird5406_2  (18.09.23 14:24:54) 
@freebird yok bu filmde değil dediğim sahne dostum


  • diyojenimtırak  (18.09.23 14:34:17) 
  • aslinda sana ne  (18.09.23 14:50:03) 
The Hundred-Foot Journey olabilir mi?


  • Phoebe  (18.09.23 14:51:03) 
buldum, today's special filmiymiş.
teşekkür ederim

  • diyojenimtırak  (19.09.23 10:53:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.