[]

Hangi marka ayakkabıyı seçeyim?

Nike, puma, under armour

Neden?


 
Ben yaklaşık 15 yıldır nike'ı seçiyorum. Memnunum.


  • baldan kaymak  (17.09.23 23:23:48) 
Bir Nike ayakkabım var, bir Adidas. Adidas rahatlık olarak daha iyi. Cloudfoam. Nike bu kadar rahat değil. O da rahat ama Adidas daha rahat geldi bana. Diğerlerini almadım hiç.


  • dissendium  (17.09.23 23:59:12) 
Ayak yapınıza ve modele göre değişecek bir soru bu mesela ben adidasla hiç rahat edemiyorum nike’ın kalıpları bana daha uygun çoğu zaman. New balance’dan daha memnunum. (Koşu ayakkabısı için konuşuyorum)


  • kullanıcıadımbuolsun  (18.09.23 00:29:37) 
asics ede şans verilmeli. özellikle koşu ve yürüyüş ayakkabıları baya iyi.
kayona serisi hem kalıp hemde taban yapısı olarak çok iyi.
birde ara değerler bulmak mümkün. özellikle 28- 28,25 - 28,50 cm seçeneği olması benim için tercih sebebi.
  • my fault  (18.09.23 11:06:20) 
çok genel bir soru olmuş. markalar genelde kullanım amacına uygun olarak özelleşebiliyor. trekking yapmak gibi bir isteğiniz varsa salomon iyi bir tercih olabilirken, günlük kullanmak için salomon almak tamamen gereksiz bir harcama olabilir. kullanım amacı, tarz ve bütçe ekseninde kendinize uygun ayakkabıyı seçebilirsiniz.


  • elvan abeyiylegezse  (18.09.23 19:16:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.