samsung star 5233

samsung star 5233 aldım bugün. internet olayı için ücretsiz girebilimiyim böle bişi okudum bi yerde ? ynei oyunları nereden inderebilirim ? kullanan birileri bu tel hakkında geniş bilgi verirse güzel olur.

telefonunda wifi özelliği varsa ücretsiz girebilirsin. ekranın altında wifi yazar varsa. oyunları maxicep ten indirebilirsin. oyun ve programlar için bir kod var tam ekran olması için onu arat uygula. internette bilgisayardaki görünümü istiyorsan bolt diye bir tarayıcı var onu indir.

  • crosby  (01.07.10 22:04:59)
forum.donanimhaber.com

buradan bakabilirsin veya pm'den sorabilirsin bana istediğini.

İnternet ücretsiz olması için modelin s5233w olması gerekiyor yani wifi olmalı.

ama onun dışında internet paketleri var turkcell, avea vs.

oyun için verdiğim linkte sorabilirsin baya oyunun derlendiği bir rapid linki vardı içinde oyun dışında sözlük, opera vs. vardı

operayı kesinlikle tavsiye ederim. telefonun kendi tarayıcısından my.opera.com gir ve indir.
  • tatarcan  (02.07.10 11:24:24)