[]

chat botlar

selam, bir arkadaşımın android telefonunda bir uygulama var. böyle chatgpt bağlantılı sanırım ama bir diyalog yürütülebiliyor. sadece yazı değil konuşarak da. hatta belli bir konu üzerinde konuşturuyor değişik sorular falan soruyor, diyalog çok doğaçlama başka yönlere falan ilerliyor. dil öğrenmek ya da geliştirmek için çok faydalı buldum.

çok hoşuma gitti. bunun apple store'da olanı var mı bildiğiniz? özellikle almanca opsiyonu olması tercih sebebi.


 
ChatGPT'nin kendi app'i var Apple Store'da:

apps.apple.com

Ama benzer sekilde dil ogrenme amacli 3rd party uygulamalar da var gene ChatGPT, BARD vb kullanan.
  • sertac akin  (15.09.23 16:37:53 ~ 16:38:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.