lisede eşit ağırlık

seçen bir öğrenci sonra sonradan sayısal bir bölüme girmeye karar verse girebiliyor mu?

buradaki dezavantajlar nedir?

Evet girebilir katsayı problemi yok artık. Fakat 2 sene boyunca fizik, kimya ve biyoloji derslerini almayacağı için o açığın kapatılması gerekir.

  • black holes in the sky  (13.09.23 01:03:52)
pratikte iyi bir sayısal bölüme giremeyecektir ileri fen derslerinden açığı kapatamayacağı için.

  • kesmekes laleler  (13.09.23 01:28:46)
evet girebilir ama üstteki arkadaşların da dediği gibi fen dersleri almadığı için fenden çok düşük net yapar, düzgün bir sayısal puanı alamaz.

  • candide  (13.09.23 11:00:56)
İyi bir sayısalcı lisede edebiyat dersini seviyosa ekstra çok çalışmadan eşit ağırlıktan çok iyi derece yapabilir ama iyi eşit ağırlıkçı fene ekstra çalışması lazım en azından bir sene. Lisede sayısalcılar edebiyat ve coğrafya görüyor ama eacılar fen görmüyor

  • nundu  (13.09.23 11:04:25)