iPhone 7 kullanan birine iPhone 11 alınır mı? Acil

Telefonu çok yavaşlamış yıllardır yanımda çalışan bir personelinin doğumgünü. iPhone 11 kadar bir bütçem var hediye için. Sizce alınır mı? Performansı nasıldır güncelleme vs. İki sene daha hızlı şekilde kullanabilir mi alsam?

alınır.2 sene rahat kullanır.keşke benim patrınum olsaydın :)

  • gadlemler  (12.09.23 14:50:22)
şu anki piyasada diğer telefon fiyatlarına ve kaliteye bakıldında her türlü yine iphone alınır.

Bunu marka fanatikliği olmayan biri olarak söylüyorum, sebep. sağlamlık , stabilize, (yazılım donanım uyumluluğu) , basitlik,
sorunsuzluk, uzun yıllar süren güncelleme alma durumu, yani bir android telefonu 2 yıl kullanırsanız iPhone yi çok rahat 5 yıl kullanabilirsiniz.
  • mrctrk  (12.09.23 14:55:51)
iphone 11 in fiyatı 24 bin liraymış 2-3 sene kullanır

Samsung a54 ün fiyatı 15 bin lira, samsung 4 versiyon android güncellemesi ve 5 yıl güvenlik güncellemesi desteği veriyor artık yani toplam 5-6 sene rahat kullanır

Hem ekran, hem fotoğraf kalitesi iphone 7 ye göre çok daha güncel ve kaliteli

youtu.be
  • freebird5406_2  (12.09.23 15:18:15 ~ 15:22:28)
ben hala 11 kullaniyorum. en az bir sene daha degistirmeyi dusunmuyorum. güncelleme aliyor, hicbir sikintisi yok.

  • sir gawain  (12.09.23 17:07:45)
İade edebileceği şekilde alın, belki kendisi de aradaki farkı verip üst modelini alır.

  • efx  (14.09.23 15:48:41)