Kaş vs Fethiye ?

5 günlük tatil pllanim var bu Çarşamba baslayacak.
Tek başımayım hangisine gideyim?
Böyle etkinlik olarak çok yanlız kalmaycagim
Çok pahalı olmayan nereyi önerebilir siniz?
Otel vs tavsiyeleriniz var mıdır?

Çıkış Ankara'dan
Tesekkyrler

İkisi için de tekne turlarını tavsiye ederim. Fethiye için yamaç paraşütü yapılabilir. Tuzlu ama maalesef. :(
Gökova da çok güzel bu arada.

  • auroraaurora  (11.09.23 17:02:02)
ölüdeniz tarafları hala hareketli. kaş da öyle. etkinlikten kastınız konser veya çeşitli organizasyonlar ise fethiye daha hareketli. ama aktivite olarak bahsediyorsanız kaşta saklıkent safari turu (gerçi fethiye'de de yapılabiliyor) kekova tekne turu, patara'da ata binme ve atv safari turlarına katılabilirsiniz. paraşüt de her iki bölge için seçenek ancak auroraaurora'nın da bahsettiği gibi fiyatlar yüksek.

arabanız varsa kaş'ı yoksa fethiyeyi tavsiye ederim ben
  • bravoteam  (11.09.23 17:23:08)
Kabak koyuna gidin. Oradaki kamplardan aklınıza hangisi yatarsa orada kalın. Önceden rezervasyon da yapmayın bence, gidip görün. Bir kahve-bira için ortamda. Sonra konaklama için sorun.
Oradaki çoğu insan başkalarıyla iletişim kurmaya açık, tek başınıza gidiyorsanız orada olmak keyifli olacaktır.

  • michael_knight  (11.09.23 17:35:29)
Artık her yer pahalı. Kabak benim için hayal kırıklığıydı, kullanılmış prezervatif, her yerden ot kokusu vs. hipi ortam vardı ben gittiğimde pandemiden çnce.

Bikaç kere kaş'a gittim. Bence kaş
  • gadlemler  (11.09.23 17:56:46)
bayram's place olimpos iyidir, ya da kadir tree house :)
sosyalleşme için uygun ortam var

kaş'ta ise kaş kamping, can moacamp
sosyalleşme için uygun ortam var
  • picassoishere  (11.09.23 19:56:32)
ben sizin yerinizde olsam kaşa giderdim. gerçekten sıkılmazsınız orada, yapılacak da çok fazla şey var. yalnız önerim kaş'ta çukurbağ tarafında kalmayın, merkeze ulaşım zor oluyor, sıkılabilirsiniz. bir de her yere yürüyeyim, barlar, cafeler elimin altında olsun derseniz, denizden çok uzaklaşmadan merkez tarafından pansiyon otel bakabilirsiniz, kaş çok yokuşlu çünkü, cafeler de ağırlıklı sahil tarafına yakın, oralarda takılırsınız hep.
her gün bir koya gitseniz bile kaşta sıkılmazsınız. benim de önerim derya beach olur kaş'ta. özellikle ilk defa gidecekseniz eğlenceli olur.
1 gün mutlaka tekne turu öneririm, gerçi fiyatlar da artmış bu sene ama bermuda boat tu sanırım, tekne turu iyiydi baya. ekstra öneri, tavsiye vs isterseniz kaş'la ilgili dm'den yazabilirsiniz. iyi tatiller şimdiden.
  • sirkelimon  (12.09.23 09:01:42)