Bir film afişindeki fotoğrafa babamın yüzünü koymak istiyorum

Bunu yapan bir ai var mı? Elimde afiş de var babamın fotoğrafı da var.

Photoshop beta sürümünde belli bir alanı seçip bir kaç cümle ile derdinizi anlattığınızda orayı o nesne veya arka planla dolduruyor.

Her zaman mükemmel olmasa da iş görüyor.

Benzer şekilde şu alana şu yüzü harmanla diyebileceğim bir yöntem var mı?

reddit'te photoshoprequest diye sub var. 5-10 dolara çok iyi şeyler yapıyor millet.

  • alperz  (09.09.23 17:37:50)
@alperz, teşekkürler ancak çok önemli bir işin kullanmıycam ya sadece aile içi bir espiriden dolayı yapmak istedim.

öyle çok prof durmasına gerek yok yani ama paint terk de durmasın diye bir sorayım dedim belki ortalama kalitede bir şeyler çıkartabilen bir tool vardır.
  • ananiyimioguz  (09.09.23 19:12:02)
face swap tool diye aratın.

  • Flybutter  (09.09.23 20:20:17)