Ankaradan amerikaya giden yolcu ile istanbulda buluşmak

Sorum şu birisi var ankaradan istanbula gelecek amerika uçağına aktarma yapacak ve amerikaya gidecek
ben bu adamla istanbul havalimanında buluşabilir miyim? Yada nerede hangi noktada buluşurum.

Elimdeki net bilgiler abd için iga da özel ayrı güvenlik noktası var check in alanında gözen güvenlikten geçmeli.
Aktarma sırasında kendisi iga da tekrar bilet checkin alanına gelecek mi acaba? Hayır ise nerelerden geçp abd uçağına gidecek?
Evet ise kendisi check in alanına geldiğinde bende yolcu gibi girip onu görebilirim değil mi?

Ankara yada başka şehirlerden abd ye giden tecrübe edenlerden cevap bekliyorum
Teşekkürler

istanbul'da pasaport kontrolünden geçecek. oradan geçmeden önce isterse gidip boğaz turu da yapabilir. dışarı çıkmasıyla ilgili bir kısıtlama yok.

  • Flybutter  (09.09.23 00:21:14)
ankaradan istanbula giderken zaten daha pasaport kontrolünden geçmemiş oluyor. istanbulda uçaktan inice transfer tarafından değil normal bagaj alım kısmından bagajını almadan çıkabilir. normal standart istanbulda ne yapacaksa yapar, akabinde abd ye gideceği zaman standart istanbuldan abd ye giden bir vatandaş gibi pasaporttan geçip uçağına biner.

  • sirkelimon  (12.09.23 09:43:38)