750k max 800k araç tavsiyesi

merhaba,

bir bebek koltuğu ile arkaya 2 kişi rahatça sığacağı, bagajı geniş bir araç arıyoruz. bagajı geniş olması ve arkaya oto koltuk + 2 kişi ilk önceliğimiz.
sonrasında teneke olmasın 2023 modele binmesek de olur. parçası bizi üzmesin bakımı az olsun bir arayışımız var. ne olabilir diye sormak istedim çünkü fiyatlar çok uçmuş durumda.
al satı hızlı olmak zorunda değil eğer seversek aracı 10 sene bineriz muhtemelen :) benim önceki araca 11 sene binmiştim.

şöyle bir liste yaptım ama emin olamadım hangisi diye. liste dışında marka model önerilerinize açığım.
shbd.io

bagaj + cocuk koltugu diyorsaniz bence sizin icin bicilmis kaftan scoda octavia.

  • duyulmasi gerektigi kadar  (05.09.23 12:41:34)
focus un bagajı küçük hocam. o fiyata bulacağınız octavia'da ya 200k km falan ya da eski olur. bem Megane'e yönelirdim.

  • giovanne  (05.09.23 13:04:42)
Asx sorun çıkarmaz ama parça için servise gitmek gerekebilir kimi durumda. Bir de SUV'ların bagajı sedana kıyaslaküçük. Neden Corolla olmasın? Japon arabalarını genel olarak fiat ve pejo'ya tercih ederim. Bu araçların hepsinin iç hacmi geniş diye biliyorum.

  • prole  (05.09.23 13:09:23)
civic neden yok listede? sportage prins lpg li bulursanız o da olur.

  • ananiyimioguz  (05.09.23 13:43:43)
cocuk koltuğu yanına +2 kişi rahat sığacak doğru düzgün araç bulamazsınız.

o şekilde bildiğim bi c5 aircross var onun da fiyat yüksek.
  • nuisance  (05.09.23 14:01:03)
octavia'nın arkasına çocuk koltuğu koyunca 1 kişilik yer kalıyor. ama bagajı geniştir.

2008 küçük bir araba işinizi görmez. bu fiyat aralığında koltukla 2 kişi sığacak araba zor. o yüzden bagajı geniş octavia iyi bir seçenek
  • paintov  (05.09.23 14:13:53)
ford c max. devasa bagaj, geniş, ferah, üzmez

  • tolgan  (05.09.23 14:31:00)
Valla aynı durumdayız, arkadaşımda jeep wj vardı, yıllardır biner memnun. Gittim bende 2.7 crdsini aldım, bakımlısını tabii ki çok memnunum.

  • mirty  (05.09.23 20:06:14)
Toyota Avensis

  • Notts  (05.09.23 22:32:19)
pejo 508

  • gurur  (05.09.23 23:46:35)
@duyulmasi gerektigi kadar hocam ya çok yaşlı ya ağır hasarlı ya da çok yıpranmışlar var benim fiyat aralığımda.

@giovanne focus sw var hocam bitane iyi duruyor gibi bakalım. megane'lara bakacam.

@prole corolla'lar 1.33life var hep. üzer mi bilemedim yokuşlarda yük varken. yoksa taş gibi araç arkadaşımda vardı bir ara 1.6'sı.

@ananiyimioguz hocam octavia'daki durum burada da var. civic'lerin ya yaşı büyük ya yıpranmış ya da ağır hasarlı.

@mirty çok yaşlı be reis.
  • haintospik  (06.09.23 00:46:30)
listede focus dizel otomatik gördüm, yapıştır gitsin.

  • ravenudon  (06.09.23 08:32:25)