[]

haftaların verimsiz geçtiğini hissetmek

bugün pazartesi güzel verimli bir haftaya başlamak için ne yapılabilir?

kendini verimsiz hisseden ve sürekli pazartesileri bir kişiyi kendine getirecek neler olabilir? (çay, kahve hariç)


 
Ne kadar sürede ne iş yapacağınızı, nelerin öncelikli, nelerin sonraya kalabilir olduğunu bilmeden işin ucundan tutmak zor. Hafta içinde işin akışına kapılıp yapılıyor bunlar ama araya tatil girince yine bir durup düşünmek gerekiyor. Kendinize uygun bir program oluşturursanız yani cuma gününden "pazartesi gelince şuradan başlayacağım" diyebilirseniz böyle şeyleri de daha az yaşarsınız.


  • akhenaten  (04.09.23 09:49:52) 
tatilden sonra bir anda yapılması gereken işlerler karşılaşınca insanın hiçbirini yapası gelmiyor, tüm o işler gözünde büyüyor. yapmanız gerekenleri madde madde yazın, yaptıkça yanlarına tik atın. yapılması gereken işlerin yanında artan tikleri gördükçe daha iyi hissediyorsunuz.


  • yemrem  (04.09.23 12:00:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.