Kız arkadaşla birlikte oynanacak oyun önerisi ?

Selamlar.

Stardew'i artık 960 saat oynadıktan sonra yeni bir oyuna geçelim diyoruz.
Stardew tarzı herşeyi denedik ama bu oyunun tadını vermiyor. 7 days to die oyununu denedik farklı bir tarz olsun diye ama onu da sevemedik.
30 yaşı aşmış bizlere oyun önerisi verebilir misiniz?

It Takes Two, A Way Out vs. (ilki zaten direkt couple game)

Boomerang Fu, Castle Crashers, Biped, Haven, Magicka, Trine gibi daha arcade oyunlar olabilir.

Bir de Dark Pictures Anthology var, korku filmi ama 6 karakteri paylasiyorsunuz herkes kendi karakterlerini yonetiyor sirasi gelince, bi bakima korku filmi oynuyorsunuz. Sinema/tv oyunculari falan canlandiriyor zaten karakterleri.

Direkt oneri istiyorsaniz: It Takes Two, Bread & Fred, Man of Medan ucunu deneyin derim
  • aguen  (03.09.23 00:50:25)
Unravel Two

  • ananiyimioguz  (03.09.23 01:47:15)
Worms? www.youtube.com

siz de çocukken okulda bilgisayar dersinde arkadaşlarınızla bu oyunu oynadıysanız ayrı bir tadı olur. ama bunu yaşamadıysanız da sıkıntı değil, bence bu seçeneğe de bir bakın.

her tarafın 5-6 solucanı var. birbirinize bomba vs. atıp suya düşürüp öldürmeye çalışıyorsunuz. turn based sistem.
  • ahm1  (03.09.23 02:01:16)
Bizi Raft sarmıştı baya hala ucuzken alabilirsiniz yarın öbür gün fiyat yükselir falan. Sonra Valheim'a sarmıştık bir ara. Bir ara Forest oynamıştık en son Son of forest yeni çıkana başlayıp bitirmedik hep survival oynamışız biz de başka değişik aklıma gelmedi şimdi.

Yine survival ama Project Zomboid'a sarmıştık bir de o da iyiydi.

Ranch Simulator var ama bug dolu ve optimizasyon bi tık tırt yine de vakit geçirtmişti.
  • klakie  (03.09.23 06:55:22)
knight online.

gb kasıp satın
  • hold the door  (03.09.23 07:31:27)
it takes two bu is icin daha ideali yok herhalde. Unravel’a da +1 diyeyim. Bunun haricinde overcooked 1 ve 2 de cok keyifli olur

  • gibicibicis  (03.09.23 09:06:43)
Machinarium

Ücretsiz demosu da var, bir bakın; beğenirseniz oynarsınız.

amanita-design.net
  • burka  (03.09.23 09:27:21)
Resident evil 5
beach buggy racing
Crash n bandicoot
Little big Planet
That's you
Knowledge is power
  • duster  (03.09.23 11:23:55)
overcooked 2'de eşimle master degree aşçılık yapıyoruz, tavsiye ederim.

crash team racing'e de bir bakın, çok keyiflidir.
  • barabas  (03.09.23 19:39:01)