Kendime bir parfüm seçmek istiyorum önerileriniz var mı? (Erkek)

merhaba, kendime parfüm seçmek istiyorum. açıkçası önerileri kadınlardan almayı tercih ederim ama erkeklerin de önerileri önemli.

burada kritik olan bir şey gerçekten kalıcılık. bazı aldığım parfümler 2 saat sonra yok oluyor anlamadım. biraz maskulen bir parfüm olmasını istiyorum ama çok da ağır olmasın. koku ve aromayla ilgili henüz düşündüğüm bir şey yok. kış yaz ayrımı da henüz yapma ihtiyacı duymadım

Parfümler tenden tene değişir. Buna ek olarak kış parfümü tabiki yaz parfümünden daha az kalıcı olur çünkü kış parfümleri daha yoğun ve genel olarak edp.

Losyon sürün deniliyor son zamanlarda deniyorum ama ne kadar etki ediyor bilmiyorum.

Neyse dünyada tek bir parfüm kalacaksa terre d'hermes kalmali dedigimden öneririm. Denemeden almayin, parfüm hali de var.

Onun dışında l'instan de Guerlain (rip lidge...)

Bu arada kadinlari ne dediği çok da önemli değil. Parfüm dediğin kahve çikolata mi kokar diyen kadın da gördüm lidge koklayinca dibi düşen de. Parfümün kendiniz için aliyorsunuz.
  • logisticsmanager  (01.09.23 19:02:07)
L’Occitane

  • kaset  (01.09.23 22:01:52)
Dior Sauvage

  • jamswety  (02.09.23 16:58:28)
parfümlerle arası çok iyi olan kadın arkadaş grubum var, erkekler için en çok bleu de chanel öneriyorlar

tavsiye: bir avm'de (sephora'da da var diye biliyorum) üstünüze sıkıp deneyin, birkaç saat sonra ve akşam tekrar koklayın, çevrenize üstünüzde nasıl durduğunu sorun. olumlu yorum alıp kendiniz de severseniz alabilirsiniz.
  • hadi ya la  (02.09.23 17:42:13 ~ 17:42:38)
Beğendiklerim:

Paco Rabanne Invictus
Bvlgari Aqva
Versace Eros
  • ananiyimioguz  (02.09.23 17:49:22)