Gittiğim yerlere online yorum yapmaca

Bu tatilde ve bundan sonra gittiğim yerlere yorum yapmak ve paylaşmak istiyorum. Google haritalar biraz şey gibi, sizce orayı mi kullanayim? Eskiden Foursquare swarm falan vardı hala kullanan var mı? Sizin kullandığınız önerdiğiniz bir uygulama site var mı?

Zomato vardı bir ara ama eski havası kalmadı. Ben de Google haritalar a yazıyorum

  • kondansator  (28.08.23 19:00:18)
swarm kullanan tek canli ben kalmis olabilirim ama var. kisisel gunluk gibi kullaniyorum genis genis artik kimse kullanmadigi icin notlarimi da yaziyorum. canli tarih birikiyor orada resmen. sonra bir mevzu gectiginde acip bakiyorum ne yapmisiz ne etmisiz. bunun gibi bir sebeple kullanmayi dusunuyorsaniz swarm hala aktif ve kullaniliyor :)

  • in vino veritas  (28.08.23 22:53:38)
yani erinmezseniz en temizi kendi blog'unuzu açmak. yıllar sonra dönüp bakma imkanınız da var. tek bir linkle istediğiniz birine de gönderebilirsiniz.

Google yorumlar'da yazdığınıza ulaşmak, başkalarının görmesi falan samanlıkta iğne aramak gibi.

Yine en sağlamı tripadvisior bence.
  • brkylmz  (29.08.23 08:54:01)
google maps en geçerlisi bence.

  • mikahakkinen  (29.08.23 09:43:36)
google maps +1

  • penceredengorunenmorbina  (29.08.23 13:05:57)