karşısında halı saha olan ev

yeni bir ev bakıyorum. karşısında halı saha var(aradan sadece bir yol geçiyor). emlakçı 20:00-24:00 arası full maç yapıldığını söyledi. halı sahayı da 3e bölmüşler. aynı anda 3 farklı maç oynanıyormuş.
akşamları çok ses olur mu? ev en üst kat ama bilemedim.

Bağıran, hatta bağırarak söven insanlardan rahatsız olursanız (özellikle ailecek yaşıyorsanız) bence taşınmayın. O ses ulaşır size diye düşünüyorum. Test etmek için bir akşam evin yakınlarında bi yerde 10-15 dk durabilirsiniz ne kadar geliyor ses diye.

  • psipsipsi  (28.08.23 13:46:24)
Benzeri bir halısaha yakınında 1 seneye yakın oturdum. Gece sessizliğinde çok gürültü oluyor. Yaz günü pencere açtınığınızda bağırma, çağırma, küfür, müzik sesi vs. duymadığınız gürültü kalmıyor. Halı sahaya gelen gidenlerin araba park meseleleri yolda bağır çağır konuşmaları vs. çok rahatsız edici olabiliyor.

  • koskoca kirpi  (28.08.23 14:01:15)
baya ses olur

  • mysql34  (28.08.23 14:04:49)
Daha önce deneyimledim. Kaçın. Yazın hiç durulmuyor.

  • ruhen hastayim ben  (28.08.23 14:12:12)
Gece sessizliğinde çıkan ses kaçıncı katta olursa olsun gelir eğer cam pencere açıksa. Bence bir gün akşam saatinde gidip 1-2 saat gözlemleyin. Bu tarz konular önemli zehir eder hayatı.

  • nuevo  (28.08.23 15:31:36)
Sese krşı assasiyet varsa terchi etmeyin. Emlkaçıya da helal olsun dürüstmüş

  • gadlemler  (28.08.23 16:14:14)
1-cami
2-okul-yuva
3-halı saha stadyum
yakını kesinlikle yaşanmaz ne gürültüsü biter ne kalabalığı
  • my fault  (28.08.23 16:26:18)
Yaz günü gece saati hiç çekilmez, tüm akşam böğüren adamlar dinleyeceksin. Hem de eş zamanlı 3 maç, of.

00:00'dan sonra da devam edebilir gece maçı yapmışlığımız çok var.
  • Lethe  (28.08.23 17:00:37)
Yazın camı kapatır ben klimayla uyurum derseniz bence olabilir. Ama camı açar otururum diye düşünüyorsanız çok mümkün değil.

  • drako  (28.08.23 17:12:41)