[]

Eylül Ortası Fethiye Tatili

Selam, hiç Fethiye’ye gitmedim, eylül 15 gibi gidip bir hafta kalmayı düşünüyorum, hava nasıl olur o zamanlar, deniz suyu ne durumda olur?
 
Ben en güzel zamanlar.


  • 1917  (26.08.23 09:03:16) 
deniz batıdan doğuya doğru soğumaya başlıyor. geçtiğimiz kış kasım ayında kekova taraflarında denize giriliyordu. fethiyede de girilir diye düşünüyorum. imkanınız var ise aracınızla gidin çünkü gezip görülecek çok yer var ve toplu taşıma bir yerden sonra insanı boğuyor. ölüdeniz tarafı da gayet canlı olacaktır diye düşünüyorum.


  • bravoteam  (26.08.23 11:14:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.