uzaktan çalışanlar dışarıda wc işini nasıl çözüyorsunuz?

bir cafe'ye gittik bütün gün çalışmaya diyelim, wc'ye gittiğinizde tüm eşyaları toplayıp götürüp işinizi halledip geri dönüp tekrar yerleşmek mantıklı değil ama eşyaları bırakıp gitmek de mantıklı değil, siz nasıl yapıyorsunuz?

Ben hep aynı kafeye gittiğim için artık beni tanıyorlar. Bilgisayarımı kasanın yanına, cafe personeline bırakıyorum genelde. Diğer değersiz eşyalarımı (bilgisayar çantası, defter kalem vs.) toplamıyorum.

Kimseyi tanımıyorsanız yanınızdaki bir masaya, başka bir müşteriye de bırakabilirsiniz bence.
  • amortisman  (25.08.23 18:46:23)
@amortisman'ın dediği gibi oluyor benimki de.
Başlarda toparlanıp tuvalete gidiyordum ama uzun süre gidip geldikten sonra masada benim gibi birkaç kişi ile göz aşinalığı selamlaşma oluyor. Onlara emanet edip gidip geliyordum. Ya da masadaki diğer kişilere söylüyordum. Ama birkaç defa boş masada iş yeri bilgisayarını bırakıp gelme deliliği de yaptım. Bir şey olmadı ama yine de önermiyorum.

  • Amaranta ursula  (25.08.23 19:54:36)
Yan masada ya da büyük masada etrafta oturanlardan birine "bilgisayara iki dakika göz kulak olur musunuz" deyip gidiyorum

  • kobuzchu kiz  (25.08.23 21:17:55)