Yine bir BES sorusu

BES fonlarini herhangi bir araci kurumun BES sistemine dahil olmadan satin alabiliyor muyuz?

Ornegin kullandigim bankanin yatirim islemlerinden dogrudan BES fonu arattigimda aradigim fonlari goremedim. BES fonu alabilmek icin illa ki BES sistemine girmek mi gerekiyor?

Bir de uzun vadede f/p olarak hangi araci kurulusu onerirsiniz?

Not: Her ay yatirim yapacagim BES fonlarini, uzun bir analiz ardindan belirledim. Aylik odeyecegim meblag da belli. ama sistemi nereden baslatacagimi, sisteme nasil dahil olacagimi bilmiyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaslar bilgilendirirse sevinirim.

Cook tesekkurler simdiden

Bes başlatmadan bes fonlarını alamazsın. Banka üzerinden tefas fonlarını alabilirsiniz.

  • 1917  (25.08.23 17:46:44)
Neden beş fonu?

  • vincenzo  (26.08.23 12:54:19)