[]

Öğretmen atamalarında formasyon belgesi yerine

Selamlar,

İstanbul'da bir özel okula öğretmen atamam yapılacak. Fakat formasyon belgem kayıp. Belgeyi aldığım üniversite sehirdisinda olduğu için gidip gelmem zahmetli (tabii en kötü ihtimalde gidip belgenin yenisini çıkartacağım). Bir önce çalıştığım ve atamamın yapıldığı okul arsivlerine bakacaklarini ve yardımcı olmaya çalışacaklarını söylediler fakat iş biraz acil. Formasyon belgesi yerine kuruma ibraz edebileceğim bir belge var mıdır? İlçe milli eğitimden bahsedilen belgeye sahip olduğuma dair bir çıktı alabilme şansı vs?

Teşekkür ederim.

 
ilçe mem'in bu belgeye dair (eğer önceden işlenmediyse) bir şey verebileceğini sanmıyorum. tek çareniz orijinale ulaşmak gibi.


  • sanat guresi  (25.08.23 16:04:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.