[]

Hot Toys figürlerden kaç adet üretiyor.

Bir hot toys oyuncak figür markası, diyelim wolverine last stand modelini üretti ondan kaç adet basar piyasada 10 15 senelik figür bulunuyor hiç tükenmiyor mu ya da sürekli bir döngü var 100 bin adet bassa bile 8 milyar insan var bu figür o kadar insana naısl yetecek.
 
nette yazılana göre ortalama 2-5bin tane üretiliyormuş her figür. bazıları ise 20bin civarı üretilmiş mesela.

8 milyar insanın hepsinin figür talebinde bulunacağını nerden çıkarttın anlamadım. ben bile oyun-film dünyasına oldukça aşinayken herhangi bir figüre sahip değilim. zannettiğiniz kadar korkunç talep gören bişey değil. alan da ucuz yollu alıyordur. bu işin gurusu olan bir kaç bine üretiliyor üretilen de. 10bin tl ile 30bin tl arasında olan şeylerden bahsediyoruz.
  • avatar is back  (24.08.23 17:31:51 ~ 17:32:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.