[]

ÖSYM ve küpe sorusu

Yaklaşık iki hafta önce kulağımı deldirdim. Kulağımda metal başlı küçük delme küpelerinden var. Pazar günü ÖSYM sınavına gireceğim ve muhtemelen küpelere mudahale edecekler. Normalde basit piercing yasak değil ama küpeleri muhtemelen piercingden saymayacaklar. Bu deldirme küpelerini 4-5 saat için çıkarıp sınav sonrası tekrar taksam sorun yaşar mıyım? Deldirdiğim yer "1 ay çıkartma" demişti.
 
Küpeye bir şey derler evet. O yüzden direkt diğer seçenekler üzerine (ip vs.) yoğunlaş :)


  • giovanne  (23.08.23 07:46:18 ~ 10:09:44) 
Ben kulağımı deldirdikten belki bir 3-4 hafta sonra plansız şekilde mr’a girmek zorunda kalmıştım. Öncesinde yapılan görüntülemeler, mr vs toplamda 3 saat falan sürdü ve sonrasında küpeyi takamamıştım. Eve geldiğimde resmen deliği tekrar açmam gerekti. Bence ip bile olsa oraya bir şey takın.


  • irene  (23.08.23 09:10:11) 
İp taksanız bile içerideki doku o iple bütünleşecek ve sizin canınızı çok fena yakacak. Buna hazır olun. O ipi ihtihap kaptırmayacak ama dokununda kaynaşmasını engelleyecek bir kremle falan kaplayıp takabilirsiniz belki.


  • zimbirik  (23.08.23 18:16:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.