Doymamam skandalı

Bu ara hiç doymuyorum. Bugün yediklerimi sayayım.

Bir Cornetto.

Tam ekmek tavuk döner ve ayran.

Mc Donald's buzlu bir içecek. Hatta buna 2 diyebiliriz.

3 top dondurma.

Sonra bir Liptop ve küçük bir cips.

Sonra yine 3 top dondurma.

Sayamadığım kadar şişe su.

Bunlar az mı çok mu? Niye doymuyorum?

Hocam bu yediklerinizde doyurucu olabilecek tek şey tavuk döner, o da bütün günü kurtarmaz tabii

  • psipsipsi  (20.08.23 21:43:40)
Valla çok olmasına çok da hepsi sağlıksız çöp yiyecekler. Sağlıklı bir şeyler yeseydiniz bence daha uzun süre tok kalabilirdiniz.

  • japon balığı  (20.08.23 21:44:04)
Yukarıdakilere ek olarak genel olarak ıvır zıvır atıştırma yemekler yediğiniz için o yemek yedim hissiyatı da gelmemiş olabilir.

  • peki madem  (20.08.23 21:47:58)
Döner hariç doyurucu bir şey yok.
Şekerli şeyler de doyurmaz.

Alıntı :
Biyolojik olarak enerji ihtiyacı sonucu oluşan açlık durumu homeostatik açlık olarak tanımlanmaktadır.
Enerji ihtiyacı olmaksızın lezzetli besinlerin tüketiminden sağlanan haz amacıyla besin tüketimi durumu ise hedonik açlık olarak tanımlanmaktadır.
  • diyecevaplandı  (20.08.23 22:00:15)
doymama sindirim sistemi rahatsizligi semptomu olabilir

  • sttc  (20.08.23 22:25:42)
Yediğiniz şeyler ani şeker yükselmesi için yapıp hemen acıktıran karbonhidratlı ürünler. Yedikçe yiyesiniz ondan geliyor muhtemelen. Beslenme tarzınızı değiştirip ağzınızı karbonhidrattan temizlemeniz gerekiyor.

  • naksidil  (20.08.23 22:28:11)
Doner haric yemek yok. Bununla doyulmaz ve insanlar zaten böyle kilo alıyor çünkü ivir zivir yiyip doymayip bir de yemek yiyorlar.

  • logisticsmanager  (20.08.23 22:33:11)
sağlıklı beslenmeme skandalı...

  • motosiklet burclu adam  (20.08.23 22:54:46)
Bu yediklerinizi ıslatıp hamur yapsanız, hepsinin toplamı avuç kadar birşey olur. Tabii yetmez.

Lifli yiyecekler ve sebze deneyin.
  • alfired  (20.08.23 22:56:21)