L-Manyak'da eski bir bölüm

ya böyle filmlerin L-Manyak formasyonu olurdu matrix, yüzüklerin efendisi falan. karikatür halinde filmi bir daha oynatıp karikatür olarak dalga geçerlerdi.

o bölümün ismi neydi ya? çizen kimdi?

Alpay Erdem - Film Tanıtıyorum

  • buzbebek  (19.08.23 00:49:21)
yok baya 6-7 sayfa karikatür çiziyorlardı eski birde 2003-2004 falan olması lazım.

  • duyurukullanıcısı  (19.08.23 01:22:03)
Faruken Bayraktare - rezil-i rüsvan

  • yadigar  (19.08.23 03:32:50)
soner günday - holivut bişesi
yüzbaşı albırt

  • dorian greyfurt  (19.08.23 04:04:11)
Faruken Bayraktare rezili rüsvan doğru cevap.

Öncelerde özgün hikayeler çizerken daha sonra karakterler bulduğu sihirli bir dvd ile filmlerin içine girebilmeye başlamıştır. Cildini bulabilirsiniz hatta cildin kapağında da matrix varmış.

Daha ufak ihtimal Levent Çanga'nın tırt star serisi de yine hollywood aktörlerini kullanarak geyik yapardı fakat karikatürden ziyade daha resim çizimlerle.
  • hedep  (19.08.23 12:19:37)
rezil-i rüsvan'i online bulabilme şansımız var mı? bu yüzüklerin efendisi ve matrix bölümlerini okuduğumu hatırlıyorum lisede.

yabancı bir arkadaşıma göstereceğim. o sebeple lazım. özellikle lotr veya matrix
  • duyurukullanıcısı  (19.08.23 12:26:08)
cbr formatında varsa vardır o şekilde aratınca bi kaç eski forum postu çıkıyor kimileri aktif olabiliyor hala.

Bi tane çok eski lemanyak cbr arşivi vardı hatta buradan da bi arkadaş atmıştı linkini ona ulaşırsanız orada olma ihtimali var.

Sahaflarda da 20 lira cildi bu arada daha kolayınıza gelebilir nadirkitap'da var.
  • hedep  (19.08.23 13:05:13)