Gerçek cinayet itiraf videoları

netflix'teki american murder the family next door belgeselinde gerçek görüntülerle izlediğimiz amerikan polisleri psikolojik baskıyla ve oyunlarla itiraf ettiriyorlardı katile suçunu.

keza şu videodada tüm ailesini katleden bir çocuğun itiraf görüntüleri var başta reddetse de uzun süre.
www.youtube.com

sizin bunlar dışında izlediğiniz böyle gerçek görüntülerden oluşan itiraf videoları, belgeselleri var mı önerebileceğiniz?

Ben polis sorgularını izlemeyi çok seviyorum. Adamların tekniği öyle bir şey ki, olayı işlemeyen kişiye kendinden şüphe ettirip sahte itiraf da alabiliyorlar.

youtube.com

  • jazzabel  (13.08.23 23:29:43)
Müge Anlı'da vardı iki tane. İsimleri hatırlamıyorum. Birinde bir adam küçük bir kızı öldürmüştü. Birinde de bir adam oğlunu öldürmüştü. Ararsan bulursun.

  • dissendium  (14.08.23 07:06:31)
Netflix'te confession tapes serisi direkt bu konuya eğiliyor. www.imdb.com

çok ilginç bölümleri var. itiraf edenler gerçekten mi ediyor yoksa baskıyla mı yalan mı söylüyolar, insan çok arada kalıyor.

ayrıca making a murderer serisi bu konu üstüne değil ama suç belgeseli ve içinde itiraf videosu olduğu için, izlemediyseniz öneririm.
  • gioberg  (19.08.23 19:26:05)
Netflix'te Jinx, bu konuda izlediğim en ilginç belgesel
Youtube'da Law&Crime Network
www.youtube.com
Beden dili ile ilgileniyorsan www.youtube.com
Jim Smyth interrogation keywordu ile de arama yapmanı tavsiye ederim
  • sadegazoz  (28.08.23 11:36:12)