[]

Balkona bir kuş geldi kanatları açık ama ucamiyor

Ne yapmak lazım
eksiup.com 
  • freebird5406_2  (13.08.23 12:58:06 ~ 13:03:11) 
kirlangic gibi bir kus ebabil diyor üst cevap ebabil hiç görmedim.

büyük kanatlı kuşlar yerden havalanamıyorlar bildiğim kadarıyla. muhtemelen balkonunuza düşmüştür. incitmeden yakalayıp camdan dışarı bırakın uçacaktır sakat falan değilse
  • exlibris  (13.08.23 13:23:38) 
Ak karınlı ebabil bu. Birkaç hafta önce ben de buldum. Böcekçil bir kuş türü. Uzun süre uçmaya programlı böyle düştüğünde kolay kolay uçamıyor.

Ben bulduğumda su ve çiğ kıyma yedirdim. Evin içinde dolandı bir gün boyunca. Düz zeminden ziyade bir yerde tünemeyi seviyormuş. Zaten bacaklarına bakınca anlayacaksınız. Bir gece dinlendirin kıyma verin. Ertesi dün akşama doğru elinize alıp havalandırın uçup gider.
  • ruhen hastayim ben  (13.08.23 14:19:57 ~ 14:20:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.