f/p kurutma makinesi önerileriniz nelerdir

kedili eve kurutma makinesi almayı planlıyorum. banyoda koyacak yer yok. herhangi bir odaya konulabilir mi? f/p önerileriniz, deneyimlerinizi duymak isterim. teşekkürler.

bazı modellerde su haznesi oluyor, pis su bağlantısı istemedikleri için herhangi bir odaya koyabilirsiniz, ona dikkat ederek araştırın. çalışırken odayı biraz ısıtacak, haliyle biraz gürültü de yapacak ama uygun bir oda varsa bence olabilir.

arçelik/beko/grundig modellerine bakabilirsiniz ama muhakkak uzatılmış garanti alın.
  • orient blue  (12.08.23 13:35:23)
2 sene önce vestel aldık içindeki kilo sınırına riayet ederseniz öyle aman aman ses yapmıyor. istediğiniz yere koyabilirsiniz.kendi içinde su haznesi var. alttan gideri de var isteğe bağlı kullanılabilir.inanılmaz tüy kıl topluyor bu arada....yeni yıkanan çamaşırda daha neler varmış dedirtiyor.

  • seindfeld  (12.08.23 14:08:53)
yıllardır fönsan kullanıyorum, çok memnunum

  • gadlemler  (12.08.23 14:45:43)
Arçelik kullanıyorum, memnunum. evet su haznesi olan modeller priz olan her yere koyulabiliyor. Ayrıca ölçüleri aynıysa çamaşır makinasının üstüne de taktırabiliyorsunuz eğer aklınıza gelmediyse söyleyeyim dedim.

  • akhenaten  (12.08.23 20:36:52)
arçelik 900km kullanıyorum, mutluyum.

  • gurur  (12.08.23 23:05:08)