Bu işin içinden nasıl çıkayım-Vize sorusu

Bugün bildiğiniz üzere pegasus ve Ajet'te kapmanya vardı.
Ben de gaza geldim gidiş dönüş Konya'da Kopenhag'a bilet aldım ne alakysa asjakjhd (Ankaradayım bu arada)
1500 tl para ödedim bir de flex yaptım en kötü iptal ederim diye falan. Mart 2024 tarihli biletler bu arada.
Sıkıntı şu ki aynı güne git gel bilet almışım hahahah Öyle acele ile aldım ki ne olduğunu analamadım
Ama allahtan iptal ettirebiliyorum cezasız
Şimdi 1800 tl para istiyor tarihi değiştirmek için pegasus

Kafam karışık şimdi sorularım şunlar?
Danimarka vizesi almak kolay mıdır? (Daha önce Fransa vizelerim mevcut)
Gidişi almanya hamburg yapsam ya da dönüşü? Sizce hangi ülekden vize almam daha kolay olur ?
Sizce nasıl bir plan izlemeliyim ? Siz olsaydınız ne yapardınız?

Iptal et gitsin. Bir dahaki daha sakin ve mantikli plan yaparsin. Alisveris cilginligi olmus, hepmizin basina geliyor.

  • hot potato  (10.08.23 18:15:11)
1 musibet 1000 nasihatten iyidir, iptal ettirin.

  • burka  (10.08.23 18:33:45 ~ 18:34:19)
Dönüş biletini iptal edip kopenhag istanbul falan alabilirsiniz. Kopenhag istanbul arasıda ucuz bilet yakalama ihtimaliniz yüksek.

Kopenhag da istanbul gibi aşırı turistik bir şehir. Ben vize konusunda problem yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Ama bir sonraki vizenizi de fransadan alırsanız o zaman bir önceki fransa vizenizden daha uzun olacak. Bu durumda bir önceki vizenizi nereden aldıysanız bir sonrakini de oradan almak mantıklı. Bu nedenle konyadan kopenhaga gidişini iptal edip onu istanbul fransa şeklinde tekrar alırsınız. Vizenizi fransadan alırsınız. Seyahat zamanı gelince de fransaya uçup biraz fransada gezip trene ya da uçakla kopenhaga geçersiniz, orada biraz gezip konyaya uçarsınız.
  • zimbirik  (10.08.23 19:55:41)