Yuva Arayan Lolipoplar! Verilik kedi İSTANBUL

Arkadaşlar çaresiz kalmış durumdayım!

kötü geldimi hep üst üste gelir ya durumum fena detaylara acitasyona gerek yok ama böyle.

3 kedimden en küçüğü olan kimyon kızım 5 tane birbirinden güzel yavrular doğurdu şu an tam 1 aylıklar ve onlara yuva arıyorum. durumum çok acil şu an toplam 8 kedim ile çok geçici bir süre için bir yere sığınmış bulunmaktayım yavrulara mutlaka yuva bulmam lazım. almayacak olsanız bile lütfen aklınızda olsun paylaşın duyurun yardımcı olun. anne artık canı yandığından emzirmiyor maddi durumum sıçmış durumda zaten düzgün bir gelirim yok.
yavrular 3 adet sarman erkek, 1 adet üç renkli münyon dişi ve 1 adet has ve öz tekir dişi.
fotoğraf albümüne şuradan bakabilirsiniz
www.facebook.com

biz beşiktaş/istanbul'dayız sadece istanbul'a verilecektir.
iletişim için lütfen brcgrl @ gmail . com
*size değil çevreye güvenmediğimden telimi veremiyorum anlayışınız için teşekkürler.

moderasyondan ricam bir süre üstte kalabilirse çok seviniriz, pisiler adına teşekkürler.

pazartesi tünele tasınıyorum yeni evde kedi beslemek istiyorum aslında, onumuzdekı hafta ıcı sahıplenen cıkmazsa 1 veya 2 tanesini alabilirim.

  • voyager  (02.07.10 17:22:17)
yeni bir ev yeni bir hayat arkadaşın ya da arkadaşların olur umarım. mail ile iletişiriz sevgiler.

  • brc  (02.07.10 20:21:50)
kediler çok güzel umarım yuva bulurlar. kedilerinizi bir an önce kısırlaştırmanızı öneririm benzer bir durumun tekrar etmemesi için.

  • selfishgene  (03.07.10 01:46:20)
Çook tatlılar; ama maalesef izmir'deyim ayrıca kedim de var o da lolipop, o da yavru...

  • maglev45  (04.07.10 13:06:51)
su turuncu olanlar buyuyunce garfield olur; alan adamin ocagina da incir agaci dikerler. demedi demeyin.

  • alessandro del pieroglu  (05.07.10 23:04:41 ~ 23:05:47)