[]

Wise üzerinden euro gönderrken kur çevrimi yapmıyor değil mi?

İşbankasında euro hesabım var. 300 euro göndereceğim. Tl yatırıp euro göndermek daha ucuza gelir değil mi?
 
euro varsa euro gönderirsen euro gider. soruyu da tam anlamadım ama.. bu arada wise ın son zamanları 30 ağustostan sonra para gönderilemeyecek.


  • hobarey  (10.08.23 12:24:48) 
@hobarey
Evet bağlam saçma olmuş. Aslında sormak istediğim şu: euro bölgesi bir ülkeye türkiyeden euro mu yollamak daha az masraflı olur yoksa tl yollamak mı?

Tl de kur çevrimi var. Euro hesaptan yollanınca euro-tl- euro yapmıyorlar değil mi?
  • Unde bach canim  (10.08.23 13:20:41 ~ 13:33:07) 
euro hesabinin iban'ini girince hesaba euro gider. ben gecen denedim %4.8 komisyon kesiyor.


  • chezidek  (10.08.23 17:27:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.