[]

2.31 faizle

2.31 faizle borçlanmak avanatajlı mı ? örnek ileriye yönelik uçak bileti alıp 2.31 ile 3 ay takside bölmek.
 
bence degil


  • mess  (10.08.23 20:24:48) 
aşağı yukarı yüzde 40 yıllık yapar. yıllık enflasyon bugünden 2024 ağustosa kadar aşağı yukarı bu şekilde. yani çok da karlı değil. ama önümüzdeki üç ay enflasyondan daha fazla kar ederim diyorsan karlı olabilir.


  • abelardo  (10.08.23 22:49:42) 
sirf almis olmak icin aliyorsan karli falan degil. para harcayarak kara gecilmez. biriktirerek yatirim yaparak vs kara gecilir.
son 2-3 senede cok garip bir "yardir borclan" gibi bir subkultur olustu internette, acisi fena cikacak.

  • hot potato  (10.08.23 23:04:58 ~ 23:11:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.