Annelere FİLM. romantiği, komiği, duygusalı

annem ünv. mezunu emekli bir öğretmen de olsa kendisi ille de romantik ille de duygusal diyerekten bütün sanatsal kanatsal film önerilerimi "ıhh istemem" diyerek reddeder.

şu sıralar morali çok bozuk bazı sağlık nedenleri ile. akşamları da izleyecek pek bir şey yok. şöle her akşam izlemelik filmler alayım ona diyorum.

ama neredeyse hepsini izlemiştir herhalde. yani işte 1. sınıf ya da 2. sınıf tüm amerikan esas oğlan esas kızlı bi ara kavusamaz gibi olacakken son anda romantik şekilde kavuşmalı filmleri.

gecenlerde 7 Yaşam filmini izledik çok beğendi kaliteli filmleri de sever ama onun ihtiyacı olan şu sıralar onu rahatlatacak, gülümsetecek, sakin, keyifli filmler.

hadi isim verin biraz lütfen. farklı ama böle çok duyulmamış.

ps: sen seviyorum, kiralık sevgili, 50 öpücük vb. filmleri izledi biliyor.

  • sourlemonade  (30.06.10 20:32:15)
(bkz: click)

  • devils trill  (30.06.10 20:54:43)
the invention of lying

  • bira sisesi kapagi  (30.06.10 21:31:06)
pleasantville (özellikle tavsiyemdir, hayat sevgisi hissiyatı garantili),
interstate 60,
jeux d'enfants,
amelie (bunu izlemiştir yüksek ihtimal),
before sunrise,
before sunset,
the fall,
bridget joneslar olabilir,
im juli,
love actually

bir çırpıda aklıma geliverenler, daha gider bu..
  • kedi olmus gidiyorsun  (30.06.10 21:40:30)
  • ocanal  (30.06.10 22:09:30)
yüksek ihtimalle bunu da izlemiştir ama olsun yazmadan edemicem:
(bkz: it's a wonderful life)

  • devils trill  (30.06.10 22:10:00)
(bkz: chocolat)
bence izlenmeli.
ayrıca click +1
hatta öncelik click te
  • voodoo 007  (30.06.10 22:42:26)
  • desdinova  (01.07.10 04:22:05 ~ 04:22:41)
stardust

  • kuvakvakvak  (01.07.10 08:24:20)
bunların hepsi bilindik filmler ama gözden kaçmış olabilir:
it's complicated
how you loose a guy in 10 days
ben hiç sevmedim ama "what about morgans" ve "love happens"
the break up
serious moonlight
biraz daha macera-komedi ağırlıklı çok eğlenceli bir film "date night"
yes man
eskilerden "you've got mail"
the proposal
definitely, may be
  • halanne  (01.07.10 10:39:50)