Instagram çalınan hesabı kapatmıyor

Bir ay önce Instagramda bir arkadaşın hesabı gönderilen bir linke tıklaması sonucu hesabı çalındı. Birçok kişi şikayet ettik, kendisi de Instagramla iletişime geçti ama hesap kapatılmadı. Ne yaparsak kesin çözüm olur?

Çalıntı hesap bildirilen bi yer vardı sürekli değişip duruyor yeri şekli bakın bi ona. fakat aylar aylar aylar sürüyor geri gelmesi kimlik video vs siz olduğunuzu kanıtladıktan sonra verebiliyorlar geri. Ama 60 kişi şikayet etti dur kapatayım yapmıyorlar.

  • hedep  (09.08.23 00:00:14)