[]

TÜBİTAK lisansüstü bursları ve Covid-19 ek süresi

Merhabalar. TÜBİTAK lisansüstü bursları azami süreler içerisinde yüksek lisans ya da doktora öğrenimini tamamlama şartı koşuyor. Yüksek lisans için bu süre 6, doktora için 12 yarıyıl olarak belirlenmiş. Bu süreler aynı zamanda zaten üniversitelerin kabul ettiği azami öğretim süreleri. Covid-19 nedeniyle alınan ek süreler bu azami sürelere ekleniyor mu, yoksa pandemi nedeniyle ek süre alıp da bu azami süreyi aşanlar sorun mu yaşayacak?
 
Ek süre aldığınızın kanıtını Tübitak'a gönderirseniz sorun olmuyor diye biliyorum. Tübitak'a sorun maile hemen dönüyorlar.


  • subaqua  (08.08.23 15:19:40) 
En iyi bilgiyi Tübitak verir. Mail atıp sorarsanız hızlıca dönerler size.


  • sparky  (08.08.23 19:30:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.