Milano, Pavia ya da Brescia'da yaşayan var mı?

Bazı derslerim Cattolica'da bazı derslerim Bicocca'da olacak.

Uygun fiyatlı bir oda arıyorum, Milano'nun hangi bölümlerine bakmalıyım?

Şu anda İstanbul'da yaşıyorum ve okula vs. giderken trafikte uzun süre geçirmeye alışığım. Bu sebeple Milano'ya yakın Pavia, Lodi, Brescia vs. gibi yerlerde mi ev tutsam diye düşünmeye başladım. Buraları tavsiye eder misiniz veya bunlara benzer tavsiye edebileceğiniz yakın şehirler var mı?

Mesela şöyle bir şey buldum. Pavia'da tren istasyonunun hemen dibinde. Böyle bir tercih yapsam pişman olur muyum?

www.stanzasemplice.com

İmkan varsa ev tut. Odanın içinde kendi banyo ve tuvaleti yoksa zor oluyor. Temizlik vb sıkıntı.

Tavsiyem görmeden hiçbir yeri tutma. Temizlik algısı, ortam vb durumların uygunluğuna emin ol görerek.
  • owen  (07.08.23 17:44:52 ~ 17:46:44)
Milano’da città studi ve lambrate cevresi ogrenci dostudur. Centrale’nin kuzeyinde (Sondrio, zara) de butce dostu evler var. hem buradan ulasim da kolay. Genel olarak milano’dan cevreye ulasim kolay, bir suru okulun boyle dagilmis kampuslerde yurutulen programlari var.

  • eileengray  (07.08.23 18:27:43)