yunanistan'daki birisi için türkiye'den photoshop alabilir miyim?

soru başlıkta. bana ürün anahtarı mı verecek? buradan alsam yunanistan'daki arkadaşın kullanmasını nasıl sağlayabilirim?

Photoshop artık aylık/yıllık üyelikle satılıyor.
Türkiye'den alırsanız o kullanıcı adı ve şifre ile aynı anda iki kişi kullanabiliyor (aslında aynı kişi iki farklı bilgisayardan kullansın diye yapılmış bu sistem)
Artık ürün anahtarı vs. yok. Sadece çok eski versiyonlar için olabilir.

Son 6 aydır bazen Almanya'daki kuzenim de benim hesabımı kullanıyor. Sorun çıkmadı.
Türkiye fiyatlarını buradan görebilirsiniz.
www.adobe.com
  • michael_knight  (04.08.23 17:52:16 ~ 17:53:11)
grafik tasarımcı arkadaşım türkiye'den aldığı adobe aboneliğini şu an yurt dışına yerleştiği için oradan kullanabiliyor. yukarıdaki kullanıcının bahsettiği gibi ikinci kişi de hala türkiye'den kullanabiliyor. burada türkiye'den alabilmek için önemli olan türkiye'ye ait bir ödeme sistemi ile ödeme yapabiliyor olmak diye tahmin ediyorum.

  • Flybutter  (04.08.23 19:29:14)