Tefas fonlarını alamıyorum

İki bankanın fon ekranında da fonlar çıkmıyor. Başka fonlar var tefas sitesindeki en çok kazandıran fonlar listede yok. Deneyimleyen oldu mu

katılım bankalarında her fon çıkmaz. katılım değilse saat 10'dan sonra tekrar dene.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (04.08.23 09:50:42)
Hem qnb hem de ykb den deniyorum. Mesea HLR kodlu fon ikiainde de yok. Ama tefas da var

  • administ  (04.08.23 10:21:01)
bazı fonlar tefas'ta işlem görmüyor. onları kendi aracı kurumlarından alabilirsiniz tabi öne koydukları şartlar olabilir.
bu fonu tefas fon detaylı analizde açıp alta döğru ilerlerseniz tefas'ta işlem görmüyor ibaresini görebilirsiniz.

  • lazpalle  (04.08.23 10:46:23)
Bazı bankalarda varsayılan olarak önce kendi fonlarını listeler, yukarıda bir yerlerde Kurum seçmeniz gerekebiliyor onu bi kontrol edin, Fonun sagibi firmayı seçmelisiniz, Örn: İş Yatırım, Ak yatırım vs gibi.

  • solo  (04.08.23 12:17:27)
HLR fonu serbest fondur. sadece nitelikli yatırımcılar alabilir.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (04.08.23 13:25:55)