Bursa - Sabiha Gökçen

Bursa'dan sabiha gökçen e en kolay şekilde nasıl giderim. Biraz manyakca bi soru oldu sanki ama :)

kadıköy deniz otobusu de kalkmış, normal otobusle gidicez herhalde sabiha gokcen e yakın bi yerde bırakıp ordan servisleri falan oluyor mu firmaların acaba? bilen eden varsa. deniz otobusyle yenikapıya gitsem cok mu sacma olur? :)

Pendik'e giden servisler var otobus sirketlerinin onlar biliyor nereden inip otobuse binebilecegini veya nereden en kolay taksi bulabilecegini. Nilufer veya Kamil Koc ile gidebilirsin. Alternatif olarak Bursa - Kadikoy - Kabatas Deniz Otobusu var ama bir sabah bir aksam o yuzden uymayabilir saatleri.

  • 2pac  (30.06.10 16:42:19)
bursa'dan yenikapı'ya gelip, yenikapı'dan deniz otobüsüyle bostancı'ya geçip e-9'a binseniz?

  • meta  (30.06.10 16:43:11)
firmaların servisleri Pendik'e kadar falan gidiyor. Oradan Kurtköy dolmuşlarına binmen gerek. Şöföre de seni sapak'ta bırakmasını söyleyeceksin. O sapaktan da Sabiha'ya yürüyeceksin. (nerden baksan 1 km)

Ha vaktin bolsa otobüsle Kadıköy'e veya Bostancı'ya gidip oradan belediye otobüsüyle direkt havaalanına gidebilirsin.

Ben ise şöyle yapıyorum. Otobüsle Taksim'e geliyorum erkenden. Arkadaşları neyim görüp Taksim'den Havaş'ın servisine biniyorum. (13 tl)
  • black sabahat  (30.06.10 17:31:37)
1)yalova-pendik feribot. ordan taksiyle cok yazmıyordu.
2)bursa-yenikapı, yenikapı-taksim otobus, taksim sahiba havaş(13 lira)
3)bursa-pendik (e-5ten gecen varsa bin orda inersin) ordan da bi yol vardır ya la.
  • hubble  (30.06.10 17:56:51)
daha da ileri gidersen izmite kalkan sevrisler vardır.onlara binersin.izmit otogardan direk bursaya giderin aktarmalı ama güzel aktarmalı olur beklemezsin hiç...
dene derim

  • raki masasinin degismez adami  (30.06.10 18:12:52)
bursa-yalova otobus-pendik feribot-taksi veya otobus (taksi fazla yazmaz)

  • jamswety  (30.06.10 19:13:52)