[]

Kulak deldirme ve kulak deliği sorusu

1. Kulağımı delireceğim, anadolu yakasında düzgün neresi var? Uzun zamandır hiç kulak delen yere denk gelmedim.

2. Diğer kulak deliğim uzun zamandır küpe takmadığım için kapanmasa da küçülmüş ve küpe ya zor giriyor ya da kalın küpe takınca ağrı yapıyor. Ne yapmalıyım?


 
1. soru için eczanelere gidebilirsiniz.


  • hlt1985  (01.08.23 16:46:01) 
Tabanca değil de pierce ile kulak delimi daha düzgün sonuçlar veriyor 5ms'de olay olup bitmediği için düzgün bi piercing'ci bulabilirsiniz. (hoş onlar da tabanca kullanabiliyor zaten)

Bi süre acıyacak kalın kulak delme küpesi varsa o takılı duracak tekrar genişlemesi için bu süre zarfında hassasiyet hatta çok minik iltihaplanma yapabilir temiz tutacaksınız batikon ve bepanthene ile.
  • hedep  (01.08.23 16:49:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.