[]

Kadıköy'de Şarap Tatmak

Sadece 1 defa şarap içmiştim. Gene tatmak için içmek istiyorum. Gittiğim restoranda ya ben ilk defa şarap içeceğim, ne tavsiye edersin diyeceğim returant tavsiye eder misiniz?

Geçenlerde internet üzerinden bir şarap bara denk geldim. Güzel bir yere benziyor.

İsmi Wayana. Ekşi sözlükte hakkında yorum bulamadım maalesef. Ayrıca Viktor Levi var. Başka neler vardır?

 
Wayana birazcik pahali gibi ama guzel bir yer. biz 3-4 gunluk Istanbul gezimizde 2 kere gittik. cok fazla sarap var. inanamadik. hatta erkek arkadasim fotografini cekmisti sarap listesinin, lazimsa isteyebilirim kendisinden.

sarap tadim menuleri var. onlardan almistik, ayri da aldik. sarhos olmadan cikmadik nerdeyse.
  • supergirl  (31.07.23 21:50:36 ~ 21:52:48) 
@supergirl

- Teşekkür ederim cevap için. Şarap hakkında bilgi sahibi olmadığım için liste önemli değil. Wayana giderim o zaman. Yardımcı oluyorlar.
  • put it in your appropriate place  (31.07.23 22:35:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.