Kedinin patisinde tuy dokulmesi

Selam,

Kedinin patisinde 2-3aydir kucuk bir bolgede tuy yok. İlk basta bi yere takmistir ve kopmustur - tekrar cikar dedik ama cikmadi :)

Cok kucuk bir bolgede tuy yok, baktigimda o bolgede herhangi bir yara gibi bir sey de yok. Dokununca bir sey de yapmiyor, yemesinde icmesinde enerjisinde de herhangi bir problem yok. Bulundugumuz yerde veterinerler oldukca pahali, sizce veterinere goturulmesi gerekiyor mu bu fotolara bakinca?

www.hizliresim.com

Simdiden tesekkurler

Muhtemel sebepler: alerji veya mantar.
Kedi cins ve kalıtsal sağlık sorunu olma ihtimali var. Özellikle birkaç yaşından sonra ortaya çıkabilir belirtiler. Bunun da dikkate alınması gerekir bence.

  • prole  (31.07.23 12:58:23)
Edit: makul kirası olan semtte veterinere götürürsen daha uygun ücrete gösterebilirsin.

  • prole  (31.07.23 13:00:26)
ayin 17sine randevu olusturdum vette bakalim, sigortasi da var o da bi kismini oder gibi

yurtdisinda oldugum icin burda her yerde vetler pahali malesef :( tesekkurler ama yine de
  • fakyoras  (31.07.23 13:43:46)
yedikleriyle alakalı olabilir. salam,sosis veya kendi kuru-ıslak maması dışında bir yiyecek veriyorsanız kesin. bazı kediler bu tip gıdalara çok düşkün oluyor ve özellikle salam-sosis kedilerde çok değişik deri problemleri yaratabiliyor.

  • orpheus  (31.07.23 14:31:41)